Відбулися випробування нового Шулявського шляхопроводу

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у випробуваннях прогонових будов Шулявського шляхопроводу.

За традицією, Віталій Кличко стояв разом із будівельниками, що зводили міст, під прогоновими будовами конструкції, коли розпочалися випробування і на шляхопровід заїхали вантажівки.

«Згідно із проектною документацією, є перелік норм і стандартів, яким повинні відповідати технічні характеристики нового мосту. Для того, аби перевірити відповідність заявлених характеристик конструкції, – її навантажили. Перевірка відбулася у два етапи. Етап динамічного навантаження і етап статичного навантаження», – сказав Віталій Кличко.

Відповідно до програми статичних випробувань, було реалізовано 12 схем навантаження прогонових будов шляхопроводу.

При динамічному навантаженні вісім МАЗів із баластом одночасно з різною швидкістю проїхали Шулявським мостом. Вага кожної вантажівки – 30 тонн. Тобто міст перебував під вагою у 240 тонн.

Спеціальне обладнання під час навантажень зібрало необхідну інформацію. Далі експерти порівняють відповідність заявлених характеристик мосту тим показникам, що зафіксувала техніка.

«І за умови відповідності всіх норм і вимог – згідно з висновками експертів, вже можна буде відкривати технологічний проїзд новим мостом. Рух автотранспорту з вулиці Вадима Гетьмана на вулицю Довженка. Сподіваюся, що це станеться в найближчі дні», – підкреслив Віталій Кличко.

Друзі! Сьогодні відбулися випробування Шулявського шляхопроводу. Поки по ньому їздили вісім 30-ти тонників, ми з будівельниками стояли під мостом. Є в них така традиція😉.Міст витримав навантаження. Тож до Нового року відкриємо технологічний проїзд ним. Усю розв‘язку плануємо завершити до літа наступного року. На шляхопроводі вже змонтували освітлення, заасфальтували проїжджу частину, нанесли на полотно тимчасову розмітку.

Geplaatst door Кличко – мер op Vrijdag 27 december 2019

Джерело – КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest