Неділя, 14 Квітня, 2024
ЖиттяНовини

Між Києвом та аеропортом «Бориспіль» почав курсувати новий сучасний поїзд українського виробництва (+відео)

На маршруті експресу між залізничними станціями Київ-Пасажирський та Бориспіль-Аеропорт почав курсувати сучасний дизель-поїзд українського виробництва.

У перший рейс його відправили голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович. У складі поїзда 3 вагони — це 170 місць для сидіння, а з урахуванням стоячих пасажирів — 470 місць.

За словами Євгена Кравцова, Kyiv Boryspil Express користується популярністю у пасажирів, з моменту запуску ним скористався вже 1 млн подорожуючих.

«Сьогодні співпали дві великі події: мільйонний пасажир та запуск нового дизель-поїзда. Ми спостерігаємо чималий попит на наші експреси у пікові години, коли навіть вже не вистачає здвоєних поїздів. Завдяки цьому поїзду ми зможемо задовольнити цей попит. Це перший поїзд в такій комплектації, ми його протестуємо та приймемо рішення щодо подальшої закупівлі таких поїздів», — зазначив Євген Кравцов.

Крім того, за словами Євгена Кравцова, наразі Укразалізниця та Міністерство інфраструктури вивчають можливість електрифікації ділянки до самого аеропорту для запуску електропоїздів. «Електрифікація напрямку до аеропорту дозволить задіяти рухомий склад, який зараз використовується на маршруті, задіяти для перевезень у регіонах. Наприклад, цей новий поїзд ми запустимо на маршруті Чернівці — Львів, де зараз спостерігається чималий попит», — зауважив керівник компанії.

Крім того, він підкреслив, що новий дизель-поїзд ДПКр-3 пройшов випробування на ділянці Київ — Тернопіль — Кременчук. Його вартість 177 млн грн.

«Поїзд, який ми отримали, збудований за новим проектом. Він сучасний і комфортний, його конструкція вдосконалена новими вузлами та системи, зокрема, з метою підвищення безпеки та надійності експлуатації», — розповів Євген Кравцов.

Нагадаємо, що Kyiv Boryspil Express здійснює близько 58 рейсів за добу. Рекордну кількість пасажирів експреси перевезли у серпні та вересні 2019 року — 98,2 тис. та 107,6 тис. відповідно. Найбільшою популярністю користуються рейси № 842 Київ-Пасажирський — Бориспіль-Аеропорт о 17:50 та № 845 Бориспіль-Аеропорт — Київ-Пасажирський о 19:17.

Також голова правління АТ «Укрзалізниця» нагадав, що для запровадження зупинки експресу на станції Видубичі облаштовується платформа. Нині на шляху прямування з Центрального залізничного вокзалу до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» передбачена проміжна зупинка на станції Дарниця.

Довідка

Дизель-поїзд ДПКр-3 побудований у 2019 році у тривагонній комплектації на замовлення Укрзалізниці. Він має два моторні візки — по одному на головних вагонах, порівняно з ДПКр-2, який має 3 силові установки, що забезпечує зменшення витрат на обслуговування та ремонт.

Максимальна експлуатаційна швидкість — 140 км/год. Діапазон робочих температур від -40 до +40 ̊С . Термін служби дизель-поїзда становить 40 років.

Поїзд обладнаний індивідуальними блоками крісел, столиками, розетками, моніторами. Також встановлено додатково 6 багажних стелажів у салонах вагонів. Для перевезення людей з інвалідністю на візках облаштований безбар’єрний простір: встановлений висувний пандус, передбачені місця для візків та просторий санітарний модуль.

https://www.facebook.com/kgtv.kremenchug/videos/1191339124397456/
Відео – Кременчуцьке Громадське Телебачення

Джерело – АТ «Укрзалізниця»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest