Неділя, 14 Квітня, 2024
МистецтвоНайкращеНовини

Київський їжачок в тумані повернувся на своє улюблене місце.

Після «відпустки» тривалістю майже два тижні на своє улюблене місце і на радість прихильникам повернувся Їжачок в тумані.

Виглядає він, як і належить позитивному герою, оновленим, замріяним та привітним.

Знову тут, на вулиці Рейтарська, збираються його поціновувачі аби сфотографуватися поруч та перевірити гостроту його гілочок. Ну, і величезна подяка скульптору Ігорю Скритуцькому за роботу в цілому та майстерну реставрацію свого дітища. Нагадаємо, що розпочинав свою творчу діяльність Ігор Скритуцький з вуличних скульптур, зокрема на Пейзажній алеї та парках столиці. Під час футбольного чемпіонату Євро-2012 він зробив скульптури, присвячені футбольним вболівальникам. Туристичний центр у вигляді старовинного трамваю в парку ім. Тараса Шевченка — теж його доробок. Одна з його робіт, що має соціальне значення знаходиться у Бабиному Яру. Скульптури Ігоря Скритуцького знайшли почесне місце в Казахстані та Франції. Тож, подякуємо майстра і побажаємо йому творчого натхнення, а всім нам гарного настрою!

Після «відпустки» тривалістю майже два тижні на своє улюблене місце і на радість прихильникам повернувся Їжачок в тумані. Виглядає він, як і належить позитивному герою, оновленим, замріяним та привітним. Знову тут, на вулиці Рейтарська, збираються його поціновувачі аби сфотографуватися поруч та перевірити гостроту його гілочок. Ну, і величезна подяка скульптору Ігорю Скритуцькому за роботу в цілому та майстерну реставрацію свого дітища. Нагадаємо, що розпочинав свою творчу діяльність Ігор Скритуцький з вуличних скульптур, зокрема на Пейзажній алеї та парках столиці. Під час футбольного чемпіонату Євро-2012 він зробив скульптури, присвячені футбольним вболівальникам. Туристичний центр у вигляді старовинного трамваю в парку ім. Тараса Шевченка — теж його доробок. Одна з його робіт, що має соціальне значення знаходиться у Бабиному Яру. Скульптури Ігоря Скритуцького знайшли почесне місце в Казахстані та Франції. Тож, подякуємо майстра і побажаємо йому творчого натхнення, а всім нам гарного настрою!

Опубликовано Василем Шимко Пятница, 27 декабря 2019 г.

Автор – Василь Шимко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest