Кличко показал ремонт пешеходного моста возле кинотеатра «Лейпциг»

Мэр Киева Виталий Кличко показал, как идут работы по обновлению пешеходного моста на проспекте Леся Курбаса возле кинотеатра «Лейпциг».

Видео мэр обнародовал на своей странице в социальной сети Facebook.

Триває капітальний ремонт пішохідного мосту біля кінотеатру «Лейпциг»

Друзі! Тривають роботи з оновлення пішохідного мосту на проспекті Леся Курбаса біля кінотеатру «Лейпциг». Цей міст через лінію швидкісного трамваю перебував уже в аварійному стані. Тому ми закрили його на капітальний ремонт. На об’єкті вже змонтували металеву прогонову будову, металоконструкції та покрівлю пішохідної галереї. Завершують роботи з монтажу металоконструкцій сходових прибудов та ліфтових башт, а також — з облицювання фасадів.Фахівці мають ще облаштувати сходи, нову зливову каналізацію, встановити зовнішнє освітлення, контактну мережу трамвая, встановити ліфти для маломобільних груп населення та озеленити прилеглу територію.Роботи з повного оновлення пішохідного мосту завершать до кінця травня.

Опубликовано Кличко — мер Вторник, 28 января 2020 г.

«Продолжаются работы по обновлению пешеходного моста на проспекте Леся Курбаса возле кинотеатра «Лейпциг». Этот мост через линию скоростного трамвая находился уже в аварийном состоянии. Поэтому мы закрыли его на капитальный ремонт. На объекте уже смонтировали металлический пролет, металлоконструкции и кровлю пешеходной галереи. Завершают работы по монтажу металлоконструкций лестничных пристроек и лифтовых башен, а также — по облицовке фасадов», — написал Кличко.

По его словам, специалисты еще должны обустроить лестницу, новую ливневую канализацию, установить наружное освещение, контактную сеть трамвая, установить лифты для маломобильных групп населения и озеленить прилегающую территорию. Работы по полному обновлению пешеходного моста завершат до конца мая.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Закрепите на Pinterest