Кличко показав ремонт пішохідного мосту біля кінотеатру «Лейпциг»

Мер Києва Віталій Кличко показав, як тривають роботи з оновлення пішохідного мосту на проспекті Леся Курбаса біля кінотеатру «Лейпциг».

Кличко показав ремонт пішохідного мосту біля кінотеатру «Лейпциг»

Відео мер оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Триває капітальний ремонт пішохідного мосту біля кінотеатру «Лейпциг»

Друзі! Тривають роботи з оновлення пішохідного мосту на проспекті Леся Курбаса біля кінотеатру «Лейпциг». Цей міст через лінію швидкісного трамваю перебував уже в аварійному стані. Тому ми закрили його на капітальний ремонт. На об’єкті вже змонтували металеву прогонову будову, металоконструкції та покрівлю пішохідної галереї. Завершують роботи з монтажу металоконструкцій сходових прибудов та ліфтових башт, а також – з облицювання фасадів.Фахівці мають ще облаштувати сходи, нову зливову каналізацію, встановити зовнішнє освітлення, контактну мережу трамвая, встановити ліфти для маломобільних груп населення та озеленити прилеглу територію.Роботи з повного оновлення пішохідного мосту завершать до кінця травня.

Опубликовано Кличко – мер Вторник, 28 января 2020 г.

«Тривають роботи з оновлення пішохідного мосту на проспекті Леся Курбаса біля кінотеатру «Лейпциг». Цей міст через лінію швидкісного трамваю перебував уже в аварійному стані. Тому ми закрили його на капітальний ремонт. На об’єкті вже змонтували металеву прогонову будову, металоконструкції та покрівлю пішохідної галереї. Завершують роботи з монтажу металоконструкцій сходових прибудов та ліфтових башт, а також – з облицювання фасадів», – написав Кличко.

Кличко показав ремонт пішохідного мосту біля кінотеатру «Лейпциг»

За його словами, фахівці мають ще облаштувати сходи, нову зливову каналізацію, встановити зовнішнє освітлення, контактну мережу трамвая, встановити ліфти для маломобільних груп населення та озеленити прилеглу територію. Роботи з повного оновлення пішохідного мосту завершать до кінця травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest