Покинутий піонертабір на Трухановому острові

Покинутий дитячій табір в серці столиці або мертвий “Ленінець”.

У центрі Києва, на одному з островів Дніпра зберігся занедбаний піонертабір. Табір був невеликим – він складався з декількох дерев’яних житлових будиночків і декількох дерев’яних же адміністративних і розважальних корпусів.

Якщо хтось бував в Чорнобильській зоні відчуження, то він знає, наскільки атмосферними виглядають різні покинуті навчальні заклади та піонертабори. Здається, що в них застигло життя минулих часів. Зовсім недавно тут гралися діти, ось і іграшки залишилися. Скоро за ними повернуться. Це запустіння триватиме недовго.

Виникають схожі почуття і під час відвідування “Ленінця”. Дуже добре зберігся загальний антураж, а також зовнішнє і внутрішнє оздоблення корпусів. Останній заїзд датується 2003 роком. У 2000-му році табір перейменували в “Дніпро”. Довгий час він перебував під управлінням Київського домобудівного комбінату №1 імені комсомолу України. Міг вмістити до 300 відпочиваючих. Щоб потрапити в табір, слід рухатися прямо по стежці, яка згортає наліво від Паркового мосту.

Джерело – https://maxim-nm.livejournal.com/135384.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest