П’ятниця, 23 Лютого, 2024
Новини

Киянам рекомендують авансом сплачувати за опалення та пояснили що це дає

Авансовий платіж за опалення влітку зменшує фінансове навантаження на користувачів взимку.

У платіжках за житлово-комунальні послуги за червень з’явився окремий рядок із рекомендованим авансовим платежем за опалення.

Комунальники пояснюють, що за бажанням кияни можуть оплачувати рекомендовані суми за послуги заздалегідь, зменшивши фінансове навантаження на сімейний бюджет узимку та не накопичуючи борги за тепло.

Про це повідомили в Центрі комунального сервісу.

У свою чергу, виконавець послуги зможе акумулювати отримані авансові платежі, щоб закупити природний газ для стабільного проходження опалювального сезону 2021 / 2022.

“Сума рекомендованого щомісячного платежу за послугу ЦО формується відповідно до опалювальної площі окремої квартири із розрахунку, як третина від середньомісячної по місту вартості опалення за опалювальний сезон 2020/2021”, — йдеться в повідомленні.

Середня вартість опалення за попередній опалювальний період становила 30,79 грн/кв.м, а тому розмір авансового платежу становить 10,16 грн/кв. м.

Авансовий платіж, який здійснить споживач, буде відображений у наступному рахунку-повідомленні, як переплата відповідної послуги, при умові відсутності заборгованості.

Водночас наголошується, що платіж буде зараховано як авансовий лише у разі відсутності заборгованості за опалення.

Рекомендований авансовий платіж можна сплатити у особистому кабінеті ЦКС.

Для цього необхідно самостійно відредагувати суму до сплати у полі послуги централізованого опалення з урахуванням рекомендованої суми, зазначеної у рахунку-повідомленні.

https://www.facebook.com/cks.com.ua/posts/2987891714823528

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest