У столиці презентували Відкритий штаб «Батьківщини» в Києві

Кучеренко буде вести особистий прийом, який наживо транслюватимуть у соціальних мережах.

Кандидат на посаду міського голови Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко презентував Відкритий штаб партійного осередку.

Як повідомляє прес-служба міської партійної організації, тут політик вестиме особистий прийом, який наживо транслюватимуть у соціальних мережах.

Олексій Кучеренко також озвучив основні напрямки своєї програми.

«Перше завдання: провести повний аудит, бо без аудиту можна безкінечно витрачати гроші киян. Друге: повноцінна міська програма капітального ремонту й модернізація житлового фонду. У нас сьогодні 12300 багатоквартирних будинків. З них, третина – нові та у відносно доброму стані. Але абсолютна більшість будинків потребує капітального ремонту», – заявив політик.

Кандидат в мери Києва планує звільнити місто від заторів і діджиталізувати столицю.

«У нас є модель, як за 1 рік мінімум удвічі зменшити час у заторах. А це – життєвий ресурс кожного киянина, який можна витратити на себе, сім’ю чи роботу»,  – заявив Олексій Кучеренко.

У свою чергу, координатор Відкритого штабу «Батьківщини» в Києві Юрій Власенко запросив охочих приєднатися до команди.

«У Відкритому штабі ви можете приєднатися до нашої команди, або отримати юридичну допомогу. Олексій Кучеренко вестиме особистий прийом на базі штабу, який транслюватимуть в соціальних мережах. Окрім цього, на базі штабу відбуватимуться експертні обговорення програми розвитку Києва з найкращими фахівцями в різних галузях», – заявив Власенко.

Відкритий штаб київської команди «Батьківщини» працює за адресою вул. Архітектора Городецького, 4.

Гаряча лінія – 0-800-30-20-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest