П’ятниця, 1 Грудня, 2023
Новини

“УДАР” піде на місцеві вибори окремо – Кличко

Політична партія “УДАР” піде на місцеві вибори окремо.

Про це повідомляє сайт Кличко з посиланням на з’їзд партії.

“Головне рішення, заради якого ми зібралися сьогодні, – “УДАР” іде на місцеві вибори! Іде, щоб робити Україну заможною, демократичною і успішною державою. Країною, де панують закон і справедливість, де громадяни почуваються захищеними, країною, в якій ми всі мріємо жити, – сказав Кличко. – “УДАР” піде на місцеві вибори окремо. І нестиме відповідальність виключно перед людьми. На це сьогодні є запит наших прихильників. І ще більший запит в суспільстві на відкритість політики, а не закулісні домовленості. Як мер столиці, я завжди відстоював інтереси киян. Як лідер політичної сили – європейське майбутнє України, демократичні цінності і свободи її громадян. І я залишаюся на цих позиціях”, – підкреслив Віталій Кличко.

Він зауважив, що заради розвитку Києва і України “УДАР” готовий співпрацювати з демократичними, проєвропейськими силами – в новій Київраді, в новообраних місцевих радах, на всіх рівнях.

“Ця співпраця буде відкритою і в інтересах громадян, а не окремих політиків чи з інших мотивів”, – наголосив Кличко.

Він підкреслив, що у владу мають прийти і молоді, активні люди, професіонали із досвідом. Бо, щоб владі довіряли, вона має бути компетентною і ефективною. Доводити втіленими справами, що люди не помилися, обравши її.

“Команда “УДАРу” має досвід і знання. Має успіхи і реалізовані проекти. Сьогодні “УДАР” об’єднує успішних менеджерів, експертів, волонтерів, громадських діячів. І ми йдемо в місцеву владу, щоб відстоювати інтереси місцевого самоврядування. Впроваджувати ефективні рішення як для захисту людей від коронавірусу, так і для розвитку економіки. Щоб українці не втрачали робочі місця та доходи. Ми йдемо, щоб боротися з корупцією і робити владу відкритою і прозорою. У нас є такий план для Києва, який ми вже реалізуємо. І плани для міст і містечок України. Також, підкреслю, “УДАР” буде відстоювати муніципальні соціальні програми в кожному регіоні України”, – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що “УДАР” вже має ефективний досвід реалізації своєї програми та продемонстрував це за останніх шість років роботи у Київській міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest