Субота, 6 Липня, 2024
Новини

Заступниця Кличка вручила киянам державні нагороди з нагоди Дня Незалежності. Фото

Заступниця голови КМДА Марина Хонда вручила державні нагороди з нагоди Дня Незалежності України багатодітним матерям, волонтерам, працівникам підприємств, лікарям.

«Мені дуже приємно вручати нагороди людям, які стільки сил та енергії віддають на благо міста. Ви своєю працею втілюєте зміни у столиці та надихаєте на зміни  інших. Хочу подякувати вам за відданість місту, за патріотизм, за все те, що ви робите для громади та країни. Я переконана, що доки в нас є такі громадяни, то Київ точно буде розвиватися, буде щасливим, світлим. Ви вкотре доводите, що народ України є найбільшим багатством нашої землі та запорукою спільної перемоги», – зазначила Марина Хонда. 

Вона вручила кращим киянам державні нагороди: орден «За заслуги» І ступеня, орден «За заслуги» ІІ ступеня, орден «За заслуги» ІІІ ступеня, орден «За мужність» ІІІ ступеня, орден Княгині Ольги ІІІ ступеня, медаль «За врятоване життя», відзнаки «Мати-героїня», «Заслужений лікар України», «Заслужений юрист України», «Заслужений працівник промисловості», «Заслужений природоохоронець України», Почесні грамоти Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. Всього нагороджено 43 особи.

Серед нагороджених був Український телеведучий, волонтер, актор Сергій Притула, який отримав орден “За Заслуги ІІІ ст”.

Про це повідомив сам Притула на своїй сторінці в Facebook.

“Подолавши шлях у 8.5 місяців і дистанцію з офісу президента до КМДА, сьогодні орден “За Заслуги ІІІ ст” добрався до того, хто вписаний в орденську книжку. І попри те, що там тільки одне ім’я та прізвище, за цим орденом стоять десятки тисяч людей зі всього світу, які стали міцним плечем підтримки української Армії. Разом ми – активна більшість! Якщо хтось хоче називати нас “войовничою меншістю”, то мушу розчарувати. Нас таки більшість! Хочете в цьому переконатись? Ласкаво прошу до Києва 24 серпня на Марш Захисників!Подякувати нашій Армії – нашим хлопцям і дівчатам, нашим друзям і однокласникам, нашим знайомим з інституту, з нашого двору чи вулиці, села чи міста, подякувати десяткам тисяч наших захисників! Слава Україні!”, – зазначив волонтер.

Подолавши шлях у 8.5 місяців і дистанцію з офісу президента до КМДА, сьогодні орден «За Заслуги ІІІ ст» добрався до…

Опубликовано Сергій Притулой Вторник, 18 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest