Субота, 18 Травня, 2024
Новини

Активісти «Києве, мий» поспілкувалися з Кличко, який пообіцяв допомогти їм з обладнанням. Фото та відео

Мер Києва Віталій Кличко поспілкувався з активістами ініціативи «Києве, мий», які сьогодні відмивали від графіті гранітну стіну на вулиці Прорізній перед гімназією № 48, і пообіцяв допомогти їм з купівлею необхідного обладнання.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook та опублікував відео про те, як активісти відмивають будівлі столиці.

«Сьогодні зустрівся з активною молоддю, представниками ініціативи «Києве, мий». Ці хлопці та дівчата розуміють, що вигляд нашого міста залежить не тільки від комунальних служб, але й від самих мешканців столиці», – написав Кличко. 

На рахунку активістів вже не один відмитий від графіті об’єкт. Це і пам’ятник княгині Ользі, і площа перед Бесарабським ринком, і підземні переходи на Майдані Незалежності та площі Льва Толстого, інші об’єкти. 

«Комунальна корпорація «Київавтодор» надає нам за необхідності воду, якщо ми миємо в тих місцях, де вона не підведена. Наприклад, тут – на вулиці, біля гімназії. Біля пам’ятника Княгині Ользі ми теж використовували комунальні поливальні машини для подачі води на миючу техніку. Також комунальники допомагають нам з нанесенням розчинника на стіну, там де є графіті. Розчинник потужний, тому зараз нанесемо, буквально 5 хвилин, він прореагує і зразу змиємо. Все буде чисто, так, як було побудовано колись», – розповів активіст ініціативи Єлисей Ходоловський. 

Віталій Кличко підкреслив, що столична влада співпрацює з киянами, які люблять столицю і долучаються до того, щоб робити її кращою.

«Представникам ініціативи «Києве, мий» місто підвозить воду для миття об’єктів, забезпечує розчинником, пензлями. Також я пообіцяв допомогти придбати обладнання, яке вкрай потрібне для їх місії», – зазначив Віталій Кличко.

Києве, мий:

Друзі! Сьогодні зустрівся з активною молоддю, представниками ініціативи Києве, мийЦі хлопці та дівчата розуміють, що вигляд нашого міста залежить не тільки від комунальних служб, але й від самих мешканців столиці.На їх рахунку вже не один відмитий від графіті об’єкт. Це і пам'ятник княгині Ользі, і площа перед Бесарабським ринком, і підземні переходи на Майдані Незалежності та площі Льва Толстого, інші об’єкти.Сьогодні активісти відмивають велику гранітну стіну на вулиці Прорізній перед гімназією № 48.Ми співпрацюємо з киянами, які люблять своє місто і долучаються до того, щоб робити його кращим. Представникам ініціативи "Києве, мий" місто підвозить воду для миття об'єктів, забезпечує розчинником, пензлями. Також я пообіцяв допомогти придбати обладнання, яке вкрай потрібне для їх місії.

Опубликовано Віталій Кличко Вторник, 18 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest