З-під посольства РФ не вдалося прибрати бігборд з СБУ. Фото та відео

Столичні комунальники демонтували бігборд з емблемою Контррозвідки СБУ біля посольства Росії, але пізніше повернули його на місце.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Ігоря Маріо у Facebook, речника Управління реклами КМДА та КП “Київреклама” Галини Шпак у коментарі “Українській правді”.

Очевидець демонтажу попросив у комунальників відповідні дозволи на ці роботи. У документах, які йому показали, було вказано, що “Київреклама” має намір демонтувати 130 незаконних рекламних конструкцій, в тому числі і бігборд біля посольства РФ.

Upd: стоїть на місці, дякую колегам з Управління з питань реклами КМДА та КП "Київреклама" Слава Україні!

Опубликовано Ігором Марі Понедельник, 6 июля 2020 г.

Згодом Маріо оновив свій пост, вказавши, що рекламу повернули на місце. 

Речник Управління реклами КМДА та КП “Київреклама” Галина Шпак у коментарі “Українській правді” пояснила, що вказаний щит біля посольства РФ – незаконний, і він все одно буде демонтований згодом.

“Згаданий щит не має відповідних документів. Був припис на його демонтаж, відповідно комунальники приїхали і демонтували. Після цих робіт, уже при звірці документів на ці конструкції і наклейки на конструкції, з’ясувалось, що є помилка – у наказі на демонтаж було невірно вказано власника цієї конструкції. Тому довелося її повернути назад. Але сьогодні випишуть новий припис на нового власника. За законом, у нього є 15 днів на те, щоб самому демонтувати бігборд. Якщо він сам цього не зробить, то щит демонтує “Київреклама””, – заявила вона.

Шпак пояснила, що конструкція не має дозволу на розміщення, її немає на схемі реклами Києва, крім того, щит встановлений на зеленій зоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest