Неділя, 3 Березня, 2024
Новини

Віталій Кличко отримав премію «Людина року-2020» в номінації «Міський голова року»

Мер Києва Віталій Кличко став переможцем премії «Людина року-2020» в номінації «Міський голова року».

Урочиста церемонія ювілейної, 25-ої, премії програми «Людина року» відбулася в Національній опері України, повідомляє сайт мера.

Це вже друга нагорода програми «Людина року», яку отримав Віталій Кличко. – У 2004 році він був визнаний переможцем у номінації «Спортсмен року». А у 2007 році в цій номінації кращим експерти визнали Володимира Кличка- легендарного чемпіона світу з боксу у суперважкій вазі. 

У 2010 році Віталій та Володимир отримали нагороду «Гордість України», якою відзначають видатних людей в рамках програми «Людина року». Переможців в цій номінації обирають читачі популярних видань України.

Цьогорічним символом програми «Людина року»  став життєдайний вогонь Прометея.

«Ця премія – стимул для мене. Стимул рухатися вперед, надалі змінювати Київ, робити його комфортною європейською столицею», – сказав Віталій Кличко, отримавши премію.

«Людина року» – загальнонаціональна програма, під час якої Вища Академічна Рада обирає  лідерів незалежної України. – Особистостей, які своїм професіоналізмом  та талантом демонструють всьому світу досягнення українського народу. 

Вища Академічна Рада складається з відомих громадських діячів та діячів культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest