Субота, 22 Червня, 2024
Новини

Кияни вимагають не підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті. Петиція

Кияни вимагають не переглядати тарифи на наземний і підземний громадський транспорт до повної ліквідації пандемії коронавірусу і відновлення сприятливого фінансового стану киян.

На сайті КМДА з’явилась петиція №10585 Не підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті до 20-25 гривень, як того вимагає (КП Київпастранс та КП Київський метрополітен).

“КП Київпастранс і КП Київський метрополітен заявляють ЗМІ і меру столиці В.В. Кличко що їм складно і вкрай важко жити в пандемію коронавірусу COVID-19, але в той же момент не хочуть увійти в становище пасажирів звичайних киян багато з яких, просто не зможуть платити такі суми у випадку прийняття нових тарифів, а це 1800 грн на робочі дні не рахуючи поїздок у вихідні (і тоді транспортники втратять вже існуючих пасажирів що стане для них катастрофічним станом)”, – зазначає автор петиції Касьяненко Павло Олексійович.

“Що стосується заяв підприємств про те, що їм потрібно підвищення для оновлення рухомого складу то В.В. Кличко і депутати Київради регулярно сповіщають киян про закупівлю нових тролейбусів, автобусів, і трамваїв, так що з цим проблем у міста на порядок менше. Тому ми кияни вимагаємо не переглядати тарифи на наземний і підземний громадський транспорт до повної ліквідації пандемії коронавірусу і відновлення сприятливого фінансового стану киян” – пише автор.

Наразі петицію підтримали 398 киян з 10000 необхідних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest