Субота, 22 Червня, 2024
Новини

Псевдомінування Олександрівської лікарні, з чим стикаються Київські медики

Столичні лікарі розповіли про псевдомінування.

Про це розповіла Головний лікар в Олександрівській клінічній лікарні міста Києва, Людмила Антоненко на своїй сторінці у фейсбук.

“Лікарня замінована і вибухне о 3 годині ночі… Таке повідомлення надійшло в поліцію о 22:00 в середу 8 квітня від аноніма, який стверджував, що заклав 5 кілограмів тротилу в 10 корпус ОКЛ. В цей час лікарі якраз встигли доїхати додому, нарешті переодягнутися в піжаму, яка набридла всім, хто на карантині, проте медпрацівникам вона тільки сниться…
А далі знову дорога, робота.

Терміново прибули на місце слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінологи, адміністрація та багато інших співробітників лікарні.

Понад сотня людей, серед яких – 60 пацієнтів та медичний персонал розпочали евакуацію до іншого корпусу.
Отже, посеред ночі пацієнти, які вже встигли заснути, та пацієнти, які ще продовжували отримувати маніпуляції, змушені були сідати на каталки та візки, і перебиратися до іншої будівлі. Зверніть увагу, що в 10 корпусі лікуються хворі на інфаркти та інсульти. Розповідати наскільки вони потребують спокою, догляду і лікування є просто зайвим. Всі були налякані, коли почули причину евакуації. Серед них були і важкі хворі, які невідкладно були переведені до реанімації.

Вибухівку не знайшли.

В четвер 9 квітня, ми знову займалися поверненням пацієнтів до кардіологічного корпусу.
І це в той час, коли ми готуємось до масового прийому хворих з коронавірусом, облаштовуємо додаткові ліжка, оперативно готуємо цілий корпус, який би відповідав безпеці медичного персоналу і потребам хворих з коронавірусом, продовжуємо надавати медичну допомогу хворим на інсульти та інфаркти.

Станом на 10 квітня в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва в інфекційних відділеннях знаходиться 54 хворих, з них – 37 з підтвердженим COVID-19, в реанімації – 5 хворих, 2 на ШВЛ, 1 на ЕКМО. Пацієнти, які підключені до ШВЛ та ЕКМО вкрай важкі.

Хтось прагне виснажити нас психічно і фізично, залякати, але не вийде.
Наша команда стоїть і вистоїть”.

Лікарня замінована і вибухне о 3 годині ночі…Таке повідомлення надійшло в поліцію о 22:00 в середу 8 квітня від…

Опубликовано Lyudmila Antonenko Пятница, 10 апреля 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest