П’ятниця, 17 Травня, 2024
Новини

Влада Києва обіцяє зберегти та відновити роботу кінотеатру “Екран”

У КМДА відреагували на заклики киян зберегти один з найстаріших кінотеатрів міста “Екран”.

Столичний кінотеатр «Екран» не будуть зносити, а міська влада зробить усе для його відновлення та функціонування. Про це в ефірі програми «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ» повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Про цеп повідомляє сайт kyiv.media.

За його словами, міська влада не планує зносити кінотеатр у Святошинському районі Києва, який було збудовано ще у 1911 році. Крім того, будівлю закладу будуть орендувати приватним підприємствам лише у випадку збереження функцій приміщення.

«Якщо ми говоримо про кінотеатр з такою історією… з точки зору цінності його, дати йому зникнути — було б неправильно, кияни б нас не зрозуміли. Ми стоїмо на тому, що питання оренди комунального майна має стояти прозоро, зі збереженням функції приміщення» — розповів Мондриївський.

Також чиновник додав, що земля під будівлею кінотеатру обліковується за КП «Кінотеатр «Екран». Чутки про можливу забудову ділянки він назвав «черговою спробою маніпуляторів чи фахівців».

«Ми не дамо, не допустимо знищення культурної функції цього закладу, як і будь-яких інших. Ми працюємо зараз над системою дорожної карти… а будь-яка його видозміна можлива з урахуванням тих потреб, які є у містян, людей, які там живуть» — розповів Мондриївський.

Раніше кияни створили петицію за збереження кінотеатру «Екран».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest