У Києві брила льоду впала на жінку. Зламані ребра та проткнута легеня. Відео

На Прорізній жінка проігнорувала спеціальну загороджувальну стрічку і миттєво травмувалася від падіння брили льоду.

Інцидент на Прорізній потрапив на камери відеоспостереження. Відео публікувала Патрульна поліція Києва.

Як помітно на записах, жінка нехтуючи правилами, пролазить під спеціальну загороджувальну стрічку і миттєво на неї падає брила льоду. Наразі 58-річна Світлана перебуває у міській лікарні.

Прорізна

До вашої уваги відеозапис ситуації з падінням снігу на вулиці ПрорізнійКеруючі компанії у районах розчищають дахи від буруль. Закликаємо пішоходів не підходити близько до місць проведення робіт, які огороджені спеціальними стрічками, а водіїв — не паркувати авто біля таких стрічок. У місті працюють інспектори з благоустрою: за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи штраф може скласти 1700 гривень.Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol#Kyivpatrol

Опубликовано Патрульна поліція Києва Вторник, 23 февраля 2021 г.

Як розповіла жінка «Сьогодні», у неї зламані 10 ребер, зламана ключиця, зламана лопатка, зламані два хребці і проткнута легеня.

«Ви не уявляєте, наскільки це було жахливо боляче. Я не могла навіть сказати: “Викличте, будь ласка, швидку”. Я просто кричала. У мене зламані 10 ребер, зламана ключиця, зламана лопатка, зламані два хребцІ і проткнута легеня», – ділиться постраждала.

Поки Світлана майже нерухома. Попереду тривале лікування й реабілітація. За прогнозами медиків, на відновлення потрібно близько пів року.

До слова, через падіння снігу та буруль киян закликають не підходити близько до місць проведення робіт, які огороджені спеціальними стрічками, а водіїв — не паркувати авто біля таких стрічок. У місті працюють інспектори з благоустрою: за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи штраф може скласти 1700 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest