Понеділок, 4 Березня, 2024
Новини

Віталію Кличко 50 років!

Мер Києва відзначає 50-річний ювілей.

Мер Києва Віталій Кличко, який 19 липня відзначає 50-річний ювілей, показав відео з основними моментами свого життя. Оприлюднив фільм Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook” та своєму ютуб каналі.

“Друзі! Життя несеться швидко. Й інколи, згадуючи його моменти, думаєш: невже це все було зі мною?.. Чи хотів би я змінити щось, якби була така можливість? Мабуть, ні. Всі виклики, що долав, і всі радощі, які пережив – це моя історія. Й історія людей, які були поруч, і які сьогодні поруч зі мною. Колись я обрав своїм гаслом слова: Немає нічого неможливого! І це було і залишається моїм життєвим кредо. Бо так і є – якщо ти віриш в себе, в свою мрію, в свою справу і готовий працювати та битися до кінця. Переможного! З таким настроєм я й зустрічатиму завтра свої 50. Усього 50. Бо попереду ще багато історій!”, – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

До фільму, зокрема, увійшли унікальні кадри з особистого архіву Віталія Кличка. А також – відео про початок кар’єри легендарного спортсмена, його шлях до чемпіонства в боксі. Відео про події з політичної діяльності Кличка – депутатство у Київраді, українському парламенті, участь у Революції Гідності та діяльність на посаді мера столиці.

Від імені сайта “Київ від минулого до майбутнього” вітаємо Віталія Володимировича з ювілеєм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest