Віталій Кличко у відеоролику привітав українців з Великоднем

Мер Києва Віталій Кличко привітав киян та всіх українців зі святом Воскресіння Христового.

Відеоролик з привітанням Кличко розмістив на своїй сторінці у Facebook.

У відео він згадав, яким був Великдень у попередні роки і закликав усіх цьогоріч відсвяткувати його вдома, разом із найріднішими людьми. 

«Друзі! Цього року Великдень буде не таким, як завжди. На жаль… Я згадую, як це було минулого року,  два, три роки тому… Так, ми були радісними. Готувалися святкувати. Ходили до церкви, приймали гостей, гуляли містом,  – сказав Кличко. – Цього року це буде свято у вузькому родинному колі. Тільки з найближчими людьми. Бо так – безпечно і так сьогодні правильно. Проведіть світле свято Воскресіння Господнього з сім’єю вдома. Віра – вона завжди з нами. Де б ми не були. А благочестя – у вчинках, добрих справах і світлих думках. Я бажаю вам миру і душевного спокою! Ми все подолаємо! Бережіть себе і своїх рідних! Христос Воскрес! Добро завжди перемагає!», – сказав Віталій Кличко.

Христос Воскрес! Добро переможе!

Друзі! Цього року Великдень буде не таким, як завжди… Це буде свято у вузькому родинному колі. Тільки з найближчими людьми. Бо так – безпечно і так сьогодні правильно.Проведіть світле свято Воскресіння Господнього з сім’єю вдома. Віра – вона завжди з нами. Де б ми не були. А благочестя – у вчинках, добрих справах і світлих думках.Я бажаю вам миру і душевного спокою! Ми все подолаємо! Бережіть себе і своїх рідних!Христос Воскрес! Добро завжди перемагає!

Опубліковано Віталієм Кличком Субота, 18 квітня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest