П’ятниця, 31 Травня, 2024
ЖиттяНовиниСпорт

Від ялинки до ялинки на велосипеді (відео)

Сьогодні в столиці яскраво та креативно відзначили останню неділю року організувавши вело парад.

Його маршрут простягнувся від ялинки на Софійській площі до ялинки на Подолі. До його початку довелося дуже ретельно вкотре перевірити своїх двоколісних друзів відносно їх технічної готовності.

Київ. 29 грудня 2019р. В столиці яскраво та креативно відзначили останню неділю року організувавши вело парад. Його маршрут простягнувся від ялинки на Софійській площі до ялинки на Подолі. До його початку довелося дуже ретельно вкотре перевірити своїх двоколісних друзів відносно їх технічної готовності. Крім того, велосипеди прикрашали у новорічному форматі, бо кращих у цьому відношенні організатори обіцяли відзначити. Поза тим, реально пересуватися Києвом на велосипеді досить небезпечно. Практично відсутні велодоріжки, як і взаєморозуміння вело любителів з водіями авто. Так, що нинішній вело парад це ще й нагадування: проблема є , вона потребує вирішення.

Опубликовано Василем Шимко Воскресенье, 29 декабря 2019 г.

Крім того, велосипеди прикрашали у новорічному форматі, бо кращих у цьому відношенні організатори обіцяли відзначити. Поза тим, реально пересуватися Києвом на велосипеді досить небезпечно. Практично відсутні велодоріжки, як і взаєморозуміння вело любителів з водіями авто. Так, що нинішній вело парад це ще й нагадування: проблема є , вона потребує вирішення.

Автор – Василь Шимко

Pin It on Pinterest