Понедельник, 27 ноября, 2023
ЖизньНовостиПро спорт

От елки к елке на велосипеде (видео)

Сегодня в столице ярко и креативно отметили последнее воскресенье года организовав вело парад.

Его маршрут протянулся от елки на Софийской площади к елке на Подоле. До начала пришлось очень тщательно еще раз проверить своих двухколесных друзей относительно их технической готовности.

Київ. 29 грудня 2019р. В столиці яскраво та креативно відзначили останню неділю року організувавши вело парад. Його маршрут простягнувся від ялинки на Софійській площі до ялинки на Подолі. До його початку довелося дуже ретельно вкотре перевірити своїх двоколісних друзів відносно їх технічної готовності. Крім того, велосипеди прикрашали у новорічному форматі, бо кращих у цьому відношенні організатори обіцяли відзначити. Поза тим, реально пересуватися Києвом на велосипеді досить небезпечно. Практично відсутні велодоріжки, як і взаєморозуміння вело любителів з водіями авто. Так, що нинішній вело парад це ще й нагадування: проблема є , вона потребує вирішення.

Опубликовано Василем Шимко Воскресенье, 29 декабря 2019 г.

Кроме того, велосипеды украшали в новогоднем формате, так лучших в этом отношении организаторы обещали отметить. Кроме того, реально передвигаться по Киеву на велосипеде достаточно опасно. Практически отсутствуют велодорожки, как и взаимопонимания вело любителей с водителями авто. Так, что нынешний вело парад это еще и напоминание: проблема есть, она требует решения.

Автор – Василий Шимко

Закрепите на Pinterest