У Києві відкрили меморіальну дошку-горельєф на честь видатного українського актора Богдана Ступки. Фото та відео

У Києві відкрили меморіальну дошку-горельєф на будинку, де мешкав Богдан Ступка.

У Києві, на вулиці Заньковецької, 3/1, відбулося відкриття меморіальної дошки-горельєфу на будинку, де мешкав український актор Богдан Ступка.

Про це повідомляють сайти КМДА та УНІАН.

Дошку в день народження Ступки відкрили члени його родини.

На заході були присутні, зокрема, син Ступки Остап та онук Дмитро.

Також участь у заході взяли автор горельєфу, скульптор Микола Зноба, меценат, член опікунської ради Фонду Богдана Ступки Григол Катамадзе, міністр культури Олександр Ткаченко, актор Євген Нищук, керівництво КМДА, друзі та колеги Богдана Ступки.

Захід відкрився перформансом з капелюхами в супроводі голосів з вистав Богдана Ступки. Варто відзначити, що капелюхи – невід’ємна частина образу актора, по дорозі в театр, він любив вітатися з людьми, знімаючи на знак поваги капелюх.

Під час заходу заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда розповіла, що існує ініціатива щодо перейменування одного зі скверів у Києві на честь Богдана Ступки.

“Я впевнена, що ми у вересні підтримаємо цю пропозицію на комісії. І пам’ять про людину, яка… не помре для нас з вами ніколи, завжди буде на карті міста Києва”, – сказала вона.

Нагадаємо, Герой України, художній керівник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Богдан Ступка помер 22 липня 2012 року на 71-му році життя.

Похований на центральній алеї Байкового цвинтаря в Києві.

Відео – УНІАН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest