Понеділок, 19 Лютого, 2024
Новини

У Києві у холодильнику знайшли порізане на частини тіло жінки

Столичні правоохоронці встановлюють обставини смерті жінки, частини тіла якої виявили у квартирі в Подільському районі.

У Києві на пр-т Правди у холодильнику знайшли порізане на частини тіло жінки.

Про це повідомляють Телекомпанія “Магнолія – ТВ” та Відділ комунікації поліції Києва.

Сьогодні близько о 11:40 до столичної поліції від чоловіка надійшло повідомлення про те, що у квартирі свого родича на проспекті Правди він виявив розчленоване тіло жінки.

Правоохоронці оглянули приміщення, поспілкувалися з заявником та ймовірними свідками, а також продовжують встановлювати обставини злочину й особу жінки, фрагменти тіла якої знайдено.

На місці журналістам Магнолії-ТВ вдалося дізнатися, що вбита мешкала у квартирі зі своїм чоловіком. Пара, кажуть сусіди була спокійна і ніколи не сварилась. В поліції припускають, що чоловік вбив свою дружину і після цього втік на Черкащину. Підозрюваного вже начебто затримали.

Як повідомляє «Київ Оперативний», жінці був 41 рік.

Дана подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Подільського управління поліції. Вирішується питання про правову кваліфікацію події. 

Щойно!…у Києві на пр-т Правди у холодильнику знайшли порізане на частини тіло жінки

З місця події…у Києві на пр-т Правди у холодильнику знайшли порізане на частини тіло жінки #НАЖИВОСьогодні близько о 11:40 до столичної поліції від чоловіка надійшло повідомлення про те, що у квартирі свого родича на проспекті Правди він виявив розчленоване тіло жінки. Правоохоронці оглянули приміщення, поспілкувалися з заявником та ймовірними свідками, а також продовжують встановлювати обставини злочину й особу жінки, фрагменти тіла якої знайдено.На місці журналістам Магнолії-ТВ вдалося дізнатися, що вбита мешкала в квартирі із своїм чоловіком. Пара, кажуть сусіди була спокійна і ніколи не сварилась. В поліції припускають, що чоловік вбив свою дружину і після цього втік на Черкащину. Підозрюваного вже начебто затримали.

Опубликовано Телекомпанія "Магнолія-ТВ" Пятница, 27 августа 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest