Субота, 6 Липня, 2024
Новини

У Києві вандали зламали дерев’яну скульптуру Балерини

У Києві невідомі зламали легендарну дерев’яну скульптуру Балерини, яка простояла там більше 10 років. Уламки арт-об’єкту знайшли жителі сусідніх будинків і передали автору.

У понеділок вранці мешканці вулиці Стрітенської, де і розташувалася танцівниця, знайшли Балерина розбитою на тротуарі. Повідомляє Інформатор з посиланням на скульптора Костянтина Скритуцького.

«Пан Ілля з дружиною передали залишки скульптури в майстерню автора. Поки невідомо чи можлива реставрація. Ми дуже вдячні сусідам Балерини за небайдуже ставлення до скульптури!» – написав автор скульптури Костянтин Скритуцький.

дерев'яну скульптуру Балерини
дерев'яну скульптуру Балерини
дерев'яну скульптуру Балерини

У понеділок вранці мешканці вул. Стрітенської знайшли Балерину розбитою на тротуарі. Пан Ілля з дружиною передали…

Опубликовано Скульптор Скритуцкий Понедельник, 1 февраля 2021 г.

Пам’ятник балерині знаходиться на перетині вулиць Стрітенська та Стрілецька. Скульптура вирізана з липи, балетна пачка зроблена з металевої сітки, обличчя і руки – з кераміки, а волосся з штучних ниток. Спочатку, при установці скульптури, волосся танцівниці були руді, але після реставрації в кінці 2013 – початку 2014, балерина повернулася відпочила, покращала і … блондинкою. Автор статуї, скульптор Костянтин Скритуцький, планував встановити тут пам’ятник сірнику, але на прохання місцевих жителів, з’явився пам’ятник балерині, на честь заслуженої танцівниці, що живе по сусідству.

дерев'яну скульптуру Балерини
дерев'яну скульптуру Балерини

Костянтин Скритуцький відомий і іншими незвичайними скульптурами з дерева. Наприклад, «Гуртожиток білих ворон», «Буратіно», «Липовий кіт», «Їжачок в тумані» та інші. А також скульптор – автор Пейзажній алеї Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest