Середа, 19 Червня, 2024
Новини

У Києві пропонують побудувати автомобільну естакаду довжиною 25 кілометрів

Ініціативу начебто лобіює заступник керівника Офісу Зеленського Кирило Тимошенко, а реалізує її – «Укртрансбуд».

Державна корпорація «Укртрансбуд» пропонує побудувати через увесь Київ автомобільну естакаду довжиною 25 кілометрів. Цю інформацію у своєму блозі на сайті Politeka підтвердив Олександр Кочетков, радник президента корпорації.

Ідея полягає в будівництві багаторядної автомагістралі довжиною 25 км, яку спорудять над залізничною колією.

На окремих ділянках буде ще один ярус з автопаркуваннями на 25 тис. місць. Також приблизно кожні 5 км заплановані з’їзди/заїзди, які з’єднуватимуться з дорогами столиці.

Автоестакада буде мати шляхове полотно з підігрівом. Для цього передбачені сонячні панелі обабіч залізничних колій, які одночасно виконуватимуть функцію шумозахисних екранів. Очікується, що від Святошина до Дарниці можна буде доїхати за півгодини.

Раніше вже були повідомлення про цей проект: розслідувачі повідомляли, що пропозицію «Укртрансбуду» щодо цього будівництва у Кабінет міністрів уже надіслав заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, а урядовці начебто надіслали лист у КМДА.

Загальний строк будівництва естакади має скласти 5 років, а загальна вартість робіт від $2,2 млрд. Термін окупності проєкту – 15 років, термін концесії, за рахунок якої планується окупити будівництво – 20 років, після чого об’єкт передається державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest