У Києві на флагштоку найбільшого державного прапора встановили новий тризуб. Фото та відео

До Дня прапора та 30-річчя незалежності України місто встановило новий тризуб на флагштоку найбільшого державного прапора.

Про це повідомляє сайт мера Києва.

“До Дня прапора та 30-річчя незалежності України встановили новий тризуб на флагштоку найбільшого державного прапора. Конструкція оновленого тризуба, що виготовили на одному зі столичних підприємств, – більш легка та оснащена поворотним механізмом”, – повідомив Віталій Кличко.

Друзі! До Дня прапора та 30-річчя незалежності України встановили новий тризуб на флагштоку найбільшого державного прапора. Конструкція оновленого тризуба, що виготовили на одному зі столичних підприємств, – більш легка та оснащена поворотним механізмом. Нагадаю, меморіал з найбільшим флагштоком України ми спорудили за кошти меценатів і відкрили минулого року до Дня прапора. Висота флагштоку – близько 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.Відео нижче – про те, як відбувалися роботи з демонтажу старого тризуба та як фахівці встановлювали нову конструкцію.

Опубликовано Віталій Кличко Понедельник, 16 августа 2021 г.

Він нагадав, що меморіал з найбільшим флагштоком України спорудили за кошти меценатів і відкрили минулого року до Дня прапора. Висота флагштоку – близько 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest