Київводоканал вводить додаткову абонплату на воду

Відтепер кияни сплачуватимуть Київводоканалу додаткову абонплату.

Київводоканал почав нараховувати плату за абонентське обслуговування.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ” та сайті “Київводоканалу”.

Оксана Стан, начальниця інформаційного управління Київводоканалу, в ефірі телеканалу “Київ” розповіла, що з 1 травня цього року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг”. Відповідно до цього закону, передбачається абонентська плата.

Абонентська плата може бути двох видів – для тих, хто має і для тих, хто не має внутрішньобудинковий лічильник. Для тих, хто має такий лічильник, палата – 23 гривні 45 копійок. Для інших – 18 гривень 66 копійок”, – пояснила пані Оксана.

Цікаво, що в абонплату входить зокрема облік, який проводить Київводоканалу, розрахунки – друк та формування квитанцій, а також ремонт або заміна лічильника, що вийшов із ладу.

“Коли набрав чинності закон, ми оприлюднили індивідуальний публічний договір, який дозволяє нам застосовувати абонплату після 30 днів з моменту публікації. Також ми опублікували новий тариф на послуги водопостачання та водовідведення”, – зазначила Оксана Стан.

Водночас пані Оксана наголосила, що наразі ця абонплата є обов’язковою. Ціна на цю плату до кінця року є фіксованою.

Фото з сайт Київодоканалу.

“Прийняття Закону 1060 також дозволило Київводоканалу з 01.07.2021 року застосувати новий економічно обгрунтований тариф на водопостачання та водовідведення, який становить 25,38 грн. Зростання складає лише 3,6 грн. В індивідуальних договорах наявна абонентська плата. Це передбачено частиною 1 ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»”, – йдеться у роз’ясненні Київводоканалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest