На Русанівських садах почали будувати тунелі метро на Троєщину

Тунелі метро стануть частиною гілки підземки на Троєщину.

На Русанівських садах почали будувати тунелі метро, які стануть частиною гілки підземки на Троєщину.

Про це повідомляє блогер Олег Тоцький в Facebook.

За його словами, тунелі будуть приховані під насипом, а сьогодні вже почали роботи нижню половину гідроізоляції та збірку арматурного каркасу лівого тунелю, яким ходитимуть потяги з Троєщини до центру.

Він зазначив, що на даній ділянці тунелі будуть монолітними.

“Особисто для мене — це символічна подія, оскільки вперше за 30 років в Києві починає з’являтися реальний тунель четвертої лінії метро (а не будь-яка бутафорщіна, як на Подолі в 2013 році). Хоча будемо об’єктивними: самого будівництва четвертої лінії як не було, так і немає. Всі ці конструкції — поки лише частина Подільського мостового переходу (хоч і дуже важлива частина). Робота ж за основним проектом Подільсько-Вигурівської лінії (що виходить за рамки запуску автомобільного руху по мосту) за останні роки фактично не просунулася ні на крок”, — заявив Тоцький.

Частина метрополітену має там піти під землю, під залізницю. Водночас будують  перехід через залізницю, аби доїхати до вулиці Бальзака.

Як повідомлялось раніше, до кінця року на Подільсько-Воскресенському мосту мають запустити автомобільний рух.

До кінця місяця мають зняти іржаві тимчасові опори. Заїзд зі сторони Нижнього та Верхнього валу зараз зроблений, сьогодні там роблять благоустрій. Тривають роботи на території Русанівських садів.

На Русановских садах наконец-то приступили непосредственно к строительству тоннелей метро, которые будут спрятаны в…

Опубликовано Олегом Тоцким Воскресенье, 15 августа 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest