Четвер, 22 Лютого, 2024
Новини

Ткаченко звинувачує КМДА в бездіяльності щодо знесення будинку Барбана

Минулої ночі останній вцілілий об’єкт садиби Барбана було знесено забудовником.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що до знесення будинку Барбана в Києві призвела бездіяльність КМДА. Про це він написав у своєму Телеграмі.

За словами міністра, його відомство начебто зробило усе, аби не допустити знесення.

«Напередодні святкування Дня незалежності, в європейській столиці, вночі, як злодії, невідомі молодики будівельною технікою зносять історичний будинок кінця ХІХ сторіччя. Прекрасно знаючи про заборону будь-яких робіт, про припис Міністерства культури та інформаційної політики про заборону будівництва. Все це було проігноровано» — зазначив Ткаченко.

Міністр пише, що КМДА не підтримала законопроект Мінкульту про протидію хаотичній забудові.

«Жах і сором. Єдині слова, якими я можу описати ситуацію навколо будинку Барбана. Сором – за столичну владу, яка не в змозі стримати оскаженілих забудовників. Жах від розуміння, до чого таке свавілля може привести (…) Тож і ростуть потворні торгівельні, офісні центри, знищуючи історичні пам’ятки. Київ із квітучого, комфортного, зі своєї історією міста перетворюється на безлиций мегаполіс. Жах і сором» — зазначив чиновник.

В КМДА знесення поки не коментували Як повідомляє «Українська правда», адміністрація «розбирається в документах».

Як ми писали, о 5 ранку 20 серпня будівельна техніка знищила будинок Барбана кінця ХІХ століття на вул. Обсерваторній 6, в Києві. Відомо, що роботи на садибі веде ТОВ «Інформаційна група «Агентство столичних повідомлень».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest