У Києві вночі попри спротив киян знесли будинок кінця ХІХ століття. Відео

У Києві о 5 годині ранку будівельна техніка знищила будинок Барбана кінця ХІХ століття.

Про це повідомив активіст Олег Симороз у facebook

“Попри обіцянки Шевченківської поліції про зупинення будівельних робіт на вул. Обсерваторній, 6 забудовник вночі о 5 ранку під прикриттям 30 тітушок загнав будівельну техніку та знищив будинок Барбана кінця ХІХ століття…”, – йдеться у повідомлені.

Як повідомили в четвер ввечері у КМДА, адміністрація “розбирається в документах”.

Попри обіцянки Шевченківської поліції про зупинення будівельних робіт на вул Обсерваторній, 6. Забудовник вночі о 5 ранку під прикриттям 30 тітушок загнав будівельну техніку та знищив будинок Барбана кінця ХІХ століття…Панове Виговський, Кличко та Ткаченко це ваш спільний результат кругової поруки, можете собою пишатися…

Опубликовано Олегом Симорозом Четверг, 19 августа 2021 г.

Напередодні захисники історичного будинку на вулиці Обсерваторній, 6 в Києві (садиба Барбана) заявили про напад тітушок, яких начебто привіз забудовник для того, щоб знести будинок. 

Міністерство культури та інформаційної політики стверджує, що вичерпало всі механізми впливу на ситуацію із забудовою садиб Барбана та Осипа Родіна у столиці, там кажуть, що столиця через бездіяльність влади втрачає кілька пам’яток архітектури. Поліція затримала двох активістів, які протестували проти забудови садиби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest