Сморід, неможливо дихати – Верещук розкритикувала владу столиці за так і не розпочату реконструкцію Бортницької станції аерації

Кияни потерпають від смороду, а міська влада роками годує нас обіцянками, що реконструкція от-от розпочнеться.

Про це Ірина Верещук повідомила на своїй сторінці у фейсбук.

“Ганьба – це отримати кредит в 1 млрд доларів від Японії ще у 2015 році і за 5 років так і не розпочати реконструкцію Бортницької станції аерації. Ганьба – це мати всі можливості змінити ситуацію на краще і не зробити цього. Кияни потерпають від смороду, а міська влада роками годує нас обіцянками, що реконструкція от-от розпочнеться. Вирішити проблему можна за декілька років, але для цього потрібна політична воля і бажання. У теперішнього мера і його оточення їх нема. У мене є! Досить ганьбитися, настав час діяти!”, – зазначила Ірина у дописі до відео.

Кияни потерпають від смороду, а міська влада роками годує нас обіцянками щодо початку реконструкції

Ганьба – це отримати кредит в 1 млрд доларів від Японії ще у 2015 році і за 5 років так і не розпочати реконструкцію Бортницької станції аерації. Ганьба – це мати всі можливості змінити ситуацію на краще і не зробити цього. Кияни потерпають від смороду, а міська влада роками годує нас обіцянками, що реконструкція от-от розпочнеться.Вирішити проблему можна за декілька років, але для цього потрібна політична воля і бажання. У теперішнього мера і його оточення їх нема. У мене є! Досить ганьбитися, настав час діяти!

Опубликовано Іриной Верещук Понедельник, 17 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest