Середа, 6 Грудня, 2023
Новини

Ще 50 пасажирів рейсів із Дохи які відмовляються від обсервації тримають у літаку

З 350 пасажирів двох рейсів із катарської столиці Доха, які прибули вночі, ще 50 осіб перебуває в літаках, бо відмовляються від проходження обов’язкової 14-денної обсервації.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на речника Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

“В аеропорту “Борисполя” органи Міністерства внутрішніх справ, зокрема прикордонники, поліція і Нацгвардія виконують нове рішення уряду, яким внесено зміни до карантинних обмежень. Тепер передбачена обов’язкова обсервація людей, особливо тих, хто повертається з країн, де зафіксовані спалахи захворювання на коронавірус.Вночі прибули 2 рейси з Дохи, Катару. На рейсах перебувало близько 350 людей. Частина з них у же направилася у визначені місця обсервації (частина з розумінням поставилася до нововведення, частина — погодилася після роз’яснень).Приблизно 50 осіб ще знаходяться в літаках, і категорично відмовляються від обсервації. З ними ведеться роз’яснювальна робота”, – повідомив Демченко.

Коли саме вилетіли ці рейси, 28 березня чи пізніше, Демченко не сказав.

Раніше ми писали – Туристи з Балі заявляють, що їх не попередили про обсервацію. Частину пасажирів доправили у готель “Козацький”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest