Четвер, 30 Листопада, 2023
Новини

У столиці стрімко збільшується кількість киян, що мають підтверджений діагноз на коронавірус – Кличко

Уже 102 особи в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, повідомляється на сайті Кличко.

“У столиці стрімко збільшується кількість киян, що мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Станом на сьогоднішній ранок це вже – 102 людини! Ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» ще 20 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус”, – сказав Кличко.

Серед тих, що захворіли: 11 жінок віком від 29 до 61 року і 9 чоловіків – від 25 до 70 років. Один пацієнт госпіталізований до клінічної лікарні № 4, троє – в міську лікарню № 9. Інші – лікуються вдома на самоізоляції, під контролем лікарів.

“З 20 нових випадків чотири – так звані «сімейні вогнища». Коли захворіли кілька членів родини”, – додав мер Києва.

Так, за словами Віталія Кличка, з усіх офіційно зареєстрованих понад сотні випадків захворювання вилікувалися вже двоє киян. Їх виписали з Олександрівської лікарні.

На сьогодні в Олександрівській лікарні перебувають 38 пацієнтів із діагнозом на коронавірус. У міській клінічній лікарні № 4 – 13 осіб, в міській клінічній лікарні № 9 – 7. Інші лікуються вдома на самоізоляції, під контролем лікарів.

Щодо кількості тих, хто захворіли по районах столиці: Голосіївський район – 14 людей, Дарницький – 13, Деснянський – 4, Дніпровський – 2, Оболонський – 6, Печерський – 27, Подільський – 5, Святошинський – 8, Солом’янский – 16, Шевченківський – 7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest