Неділя, 23 Червня, 2024
Історія КиєваВідеолітописМистецтво

«‎Шелест кроків». Документальна стрічка про життя та творчість подружжя київських художників – Ади Рибачук та Володимира Мельниченка

Документальний фільм-історія про життя й творчість видатних українських художників-монументалістів Ади Рибачук та Володимира Мельниченка.

«Шелест кроків» — стрічка про сьогодення і спогади, про смерть і життя, про розпач і щастя. Про Парк пам’яті на Байковому цвинтарі та про мозаїчний басейн «Зорі та сузір’я» перед палацом піонерів. Про дивовижне життя художника Володимира Мельніченка і про його нескінченну love story із Адою Рибачук. Про їхню спільну працю довжиною у життя. Про те що любов — це не дивитися очі в очі. Любов — це дивитися в один бік.

«‎Шелест кроків». Документальна стрічка
Ада Рибачук і Володимир Мельниченко поруч з крематорієм.

Ада пішла з життя у 2010-му. Але Володимир й досі чує її голос і кроки. Він працює в їхній майстерні, упорядковуючи архів, якого вистачить на цілий музей. Він створює нові шедеври. І кожну нову роботу він підписує двома іменами.

Документальний фільм-історія про життя й творчість видатних українських художників-монументалістів Ади Рибачук та Володимира Мельніченка, головний витвір яких — Стіна Пам’яті на байковому цвинтарі — був знищений радянською владою після 13 років щоденної кропіткої праці митців…

Режисер Ксенія Кравцова
Оператор-постановник Владислав Нечипоренко
Сценарист Іннокентій Вировий
За підтримки Українського культурного фонду

Студія – Friedrichstrasse Production

«‎Шелест кроків». Документальна стрічка

«‎Шелест кроків»

Джерело – Фонд Збереження культурної спадщини Ади Рибачук та Володимира Мельніченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest