Субота, 6 Липня, 2024
Історія КиєваКультові ресторани і кафеНайкраще

Ресторан «Мисливець». Історія

З історії культових ресторанів та кафе Києва – ресторан «Мисливець».

У другій половині минулого століття у Києві було місце, де можна було скуштувати відбивні з оленини, зайчатини, перепелів і навіть ведмежатини. Це був відомий на все місто ресторан «Мисливець».

Триповерховий ресторан знаходився на Гідропарку біля мосту Метро.

Ресторан «Мисливець»
1969 рік. Фото – retroua.com.

Назва повністю відбивала концепцію закладу. Всередині він був оформлений у вигляді мисливського будиночка. Шкіри на стінах, роги, опудала тварин. Офіціанти ходили у формі мисливців.

Подейкують, що певний період там був навіть живий ведмідь у клітці. Але завдяки протестам захисників тварин, його перевели в інше місце.

Ресторан «Мисливець»
1982 рік. Інтер’єр ресторану. Фото – retroua.com.

У звичайні дні ресторан працював з 14 до 23 годин, а у вихідні та святкові відкривався на годину раніше, а закривався на годину пізніше. З особливим натхненням старожили згадують тутешні тераси з видом на Дніпро.

Відвідувачі приходили у ресторан, щоб скуштувати екзотичні страви. Лише там подавали страви із дичини. Причому, ціни були вельми високими.

«У 1981-му чудово провели час. На 52 рублі – з відбивними з ведмедини й перепелами! Розважалися до самого закриття. І все це – під червоне вино…», – згадував один із відвідувачів, киянин Олег.

До довідки, середня місячна зарплата в ті часи складала 120-180 рублів.

З цим місцем пов’язана одна містична історія. Колись на цьому місці стояла стара церква. Вона була спалена під час жовтневої революції. Пізніше люди її відновили. Ця церква стала останнім прихистком для місцевих жителів, що ховались там від фашистів. Її спалили разом з людьми. Потім з’явився ресторан. Він припинив своє існування після пожежі, що сталась через коротке замикання. Говорять, що це місце прокляте вогнем.

Ресторан «Мисливець»
2013 рік. Фото – retroua.com.

Вже багато років ресторан «Мисливець» знаходиться на реконструкції й коли вона завершиться наразі невідомо.

Ресторан «Мисливець»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest