Субота, 25 Травня, 2024
Новини

Поліцейська київського метрополітену Ірина Атаманчук врятувала життя пасажиру, в якого зупинилось серце. Відео

Капрал поліції провела серцево-легеневу реанімацію за допомогою дефібрилятора, який знаходиться на кожній станції київської підземки. Після реанімаційних дій чоловіка передали лікарям швидкої медичної допомоги.

На станції метро «Політехнічний інститут» чергова звернулась до поліцейської з інформацією про те, що пасажир втратив свідомість. Співробітниця поліції не розгубилась та негайно прибула до вагону електропотягу. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Як розповідає поліцейська батальйону № 1 взводу № 2 роти № 2 управління поліції в метрополітені Ірина Атаманчук, вона за допомогою навичок з надання домедичної допомоги провела реанімацію та повернула до тями чоловіка:

«У подібних ситуаціях потрібно діяти швидко, адже за лічені хвилини людина могла померти. Тому, завдяки досвіду, який отримала під час курсів домедичної допомоги, почала процес реанімації за допомогою дефібрилятора. Через декілька хвилин серце чоловіка почало битись та він отямився. Далі на станцію прибули лікарі та госпіталізували хворого до медичного закладу».

Медики підтвердили, що поліцейська вчасно та правильно надала першу домедичну допомогу, що врятувало життя пасажиру. Наразі його здоров’ю і життю нічого вже не загрожує. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest