Середа, 6 Грудня, 2023
Новини

Соціально-незахищені кияни отримають набори із засобами індивідуального захисту – Кличко

Понад 60 тисяч соціально-незахищених киян різних категорій, найближчим часом отримають набори із засобами індивідуального захисту – зокрема, з масками і антисептиками.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook і оприлюднив коротке відео звернення.

«Місто продовжує допомагати соціально незахищеним киянам, особливо – під час пандемії. На жаль, кількість хворих на COVID-19 у столиці збільшується. Я вдячний нашим медикам, міським службам, волонтерам та всім небайдужим киянам, з ким ми, єдиною командою, боремося з розповсюдженням коронавірусу в столиці. Ми всі повинні бути обережними, дотримуватися елементарних правил, щоб захистити від хвороби себе та своїх близьких», – сказав мер столиці. 

Він зазначив, що соціально незахищеним  мешканцям столиці місто приділяє особливу увагу і допомагає, як може. – Виплачує грошову допомогу, надає продуктові набори та іншу допомогу. 

«Зокрема, понад 60 тисяч соціально-незахищених киян різних категорій, найближчим часом отримають необхідні засоби індивідуального захисту. А також – коротку памятку з рекомендаціями фахівців із профілактики коронавірусу та що робити і куди звертатися, якщо людина відчуває симптоми захворювання. Бережіть себе! Разом ми подолаємо всі виклики!», – наголосив Віталій Кличко.

60 000 наборів засобів індивідуального захисту

Друзі! Місто продовжує допомагати соціально незахищеним киянам, особливо – під час пандемії. – Виплачує грошову допомогу, надає продуктові набори та іншу допомогу. А найближчим часом понад 60 тисяч соціально-незахищених мешканців столиці різних категорій отримають набори з необхідними засобами індивідуального захисту. Та короткою пам’яткою з рекомендаціями фахівців із профілактики коронавірусу та що робити і куди звертатися, якщо людина відчуває симптоми захворювання.Бережіть себе! Разом ми подолаємо всі виклики!

Опубликовано Віталій Кличко Понедельник, 10 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest