Субота, 13 Квітня, 2024
Новини

Під час будівництва “мосту Кличка” розкрадань не виявили! Мер Києва

Висновки експертиз трьох структур не виявили розкрадань під час будівництва пішохідно-велосипедного мосту.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у фейсбук.

Друзі! Скільки бруду і брехні вилили щодо вартості нашого пішохідно-велосипедного мосту, що вже став однією з візитівок Києва…Мовляв, і вкрали грошей, і навіщо він потрібен був, і небезпечний, і таке інше. Так от, я ще під час відкриття мосту сказав, що всю документацію з будівництва ми передаємо (як власне й по інших об’єктах, що зводимо) в Інститут судових експертиз, у Державну аудиторську службу, в Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Ми отримали висновки експертиз всіх трьох структур. І вони свідчать не про розкрадання, а навіть – про економію коштів!

По факту, міст обійшовся в 278 з половиною мільйонів гривень! Плюс проектні та інші додаткові роботи. Загалом на міст з прилеглими об’єктами і територією (зокрема, парків Хрещатий і “Володимирська гірка”, фонтаном) місто витратило 306 мільйонів гривень хоча, за попередніми розрахунками, на весь комплекс робіт і об’єктів передбачалася сума майже 420 мільйонів. Тобто місто зекономило понад 100 мільйонів гривень. І тільки тепер остаточно розрахується вже за всі роботи. Як я говорив, ми не перераховували всіх коштів одразу, чекаючи висновків експертів, – зазаначив мер.

Тому, насолоджуйтеся прогулянками нашим чудовим мостом, він – “чистий”. Мені неприємно, що такий гарний знаковий об’єкт зробили інструментом політичної боротьби проти мене як мера. Але мені приємно, що кияни його називають “мостом Кличка”, – заявив мер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest