Середа, 10 Квітня, 2024
Історія Києва

Пам’ятник рятувальникам на Володимирській

З історії київських пам’ятників та артоб’єктів – Пам’ятник рятувальникам на Володимирській,13.

16 вересня 2021 року, напередодні Дня Рятувальника, біля будівлі Головного управління ДСНС України у м. Києві з’явився доволі цікавий та незвичайний арт-обєкт – скульптура поліцейського, що протягує пляшку води рятувальнику. Обоє виснажені черговим викликом, але при цьому жоден не втратив людяності.

Пам'ятник рятувальникам на Володимирській

Дана скульптура являється чудовим прикладом взаємодопомоги та підтримки, яка так важлива в умовах надзвичайних ситуацій. Скульптура присвячена кожному врятованому життю. Це скульптура-нагадування, скульптура-подяка, скульптура-присвята повсякденному героїзму поліції та рятувальників.

Ідея створити цю скульптуру виникла в роботі між начальником поліції Києва Андрієм Крищенко, начальником рятувальників Києва Андрієм Ватоліним та засновницею студії креативного дизайну “IDEA fix” Мариною Гордієнко.

Головним скульптором став одесит Всеволод Маковій.

За задумом авторів, місія такого об’єкту — порушувати важливі питання, створювати до них інтерес, бажання зупинитися й дізнатися більше.

Згодом на скульптурі з’явився QR-код. Перейшовши за посиланням там відкривається сайт, де можна побачити всю інформацію про даний арт-обєкт.

Пам'ятник рятувальникам на Володимирській
Пам'ятник рятувальникам на Володимирській
Пам'ятник рятувальникам на Володимирській

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest