П’ятниця, 23 Лютого, 2024
Новини

На ВДНГ в рамках «Великого будівництва» до 24 серпня побудують спортивний кластер

У Києві почали будувати спортивний кластер з урбан-парком на ВДНГ.

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, повідомляється на сторінці у фейсбук “Всеукраїнський Форум Україна 30”.

«Для того, щоб і далі ВДНГ міг розвиватися, буде йти реставрація об’єктів, які там є. Це культурна спадщина. Але один із об’єктів, який ми закінчимо цього року – це величезний, унікальний для Європи спортивний кластер. Він будується в рамках програми Президента «Велике будівництво». Це унікальний спортивний кластер, в якому буде урбан-парк, TRX-зони, зони для прогулянок, пробіжок тощо», – повідомив Тимошенко на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

За його словами, кластер буде готовий до 24 серпня цього року, до Дня незалежності України.

Скріншот з форуму.

«Зараз вже йдуть підготовчі роботи і починається будівництво цього спортивного кластеру. Чому ми це робимо? Це об’єкт, який, я сподіваюся, ніколи не піде на приватизацію, але ми повинні його розвивати для того, щоб був максимальний доступ громадян, щоб вони отримували багато емоцій, коли туди прибувають і держава заробляла з цього кошти до бюджету. Як спортивний кластер буде виглядати? Стріт-баскетбол, стріт-бол, футбольна площадка, паркур і навіть буде дитячий урбан-парк для того, щоб маленькі урбаністи могли добре відпочивати», – розповів Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest