Понеділок, 10 Червня, 2024
Новини

У Києві жінки на кілька годин зилишили собаку у машині при +27°C

Коли вони повернулися, навіть не намагалися виправдатися за вчинок.

Учора в Києві перехожі помітили машину із закритим у ній собакою. Доки повернулися її власниці, тварина провела дві години у закритій машині у спеку, повідомляє у Facebook спільнота UAnimals.

За повідомленням, на вулиці в цей час було +27°C.

Перехожі намагалися зв’язатися з власниками через жетон з Animal ID, але в них не вийшло, оскільки в паспорті тварини не було вказано ні імені, ні контактного номера господаря. Поліцейський патруль, який прибув на виклик, не зміг нічим допомогти і просто поїхав.

Тварина пробула в закритій машині щонайменше 2 години.

«Тим часом песик лежав у пастці та важко дихав. Хоч якось допомогти бідолашній тварині на свій страх і ризик наважився простий перехожий, який підіткнув гумку у склі з обох боків і впустив Корнеліусу трохи повітря. Це не є порятунком у такій ситуації, але дає хоч якийсь додатковий час тварині» — йдеться у повідомленні.

Як повідомляють UAnimals, власниці з’явилися через дві години i «навіть не виправдовувалися, бо не бачать у такій жорстокості нічого поганого й завжди залишають так свого собаку».

Зоозахисники нагадують, що у Верховній Раді нині є законопроект 2351, який забороняє залишати тварин в авто при температурі вищій за +20 °C та нижчій за -5 °C.

Дві години у закритій машині у спеку Учора в Києві трапилася одна з тих надзвичайних ситуацій, які в Україні…

Опубликовано UAnimals Среда, 16 июня 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest