На Троєщині жінка вирішила викопати квіти з клумби, але Муніципальна варта трохи змінила її плани. Відео

Любительку квітів помітили перехожі і повідомили Муніципальної варті.

У парку «Молодіжний» на Троєщині жінка вирішила викопати нарциси з клумби, але Муніципальна варта трохи змінила її плани. Жінці довелося висадити квіти назад під наглядом правоохоронців, повідомляє у фейсбук “Типовий Київ”.

Любительку квітів помітили перехожі і повідомили Муніципальної варті.

А ось рослини, вкрадені злодіями з квітника на захисній смузі бульвару Вацлава Гавела, повернути вже не вийде. Там злодії викопали сурфінії. Втім, озеленювачі Солом’янського району обіцяють висадити нові квіти, але ще раз просять не псувати красу рідного міста, зазначено також у дописі до відео.

Любительницу цветов заметили прохожие и сообщили Муниципальной охране.

В парке «Молодежный» на Троещине женщина решила выкопать нарциссы с клумбы, но Муниципальная охрана немного изменила ее планы. Женщине пришлось высадить цветы обратно под наблюдением стражей порядка. Любительницу цветов заметили прохожие и сообщили Муниципальной охране.А вот растения, украденные ворами из цветника на защитной полосе бульвара Вацлава Гавела, вернуть уже не получится. Там воры выкопали сурфинии. Впрочем, озеленители Соломенского района обещают высадить новые цветы, но еще раз просят не портить красоту родного города.

Опубликовано Типичный Киев Понедельник, 18 мая 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest