Вівторок, 11 Червня, 2024
Новини

На Виноградарі запустили комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець». Відео

Мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець».

Про це повідомляє сайт КМДА.

«Сьогодні ми розпочали дуже важливий етап будівництва двох нових станцій метрополітену на Виноградар – «Мостицька» та «Проспект Правди». Великий прохідницький комплекс, що на честь дружини керівника проекту назвали «Галина» (є така традиція у метробудівців), розпочав сьогодні роботу», – зазначив Віталій Кличко.

Довжина комплексу становить 96 метрів. До цього в середині серпня за участю фахівців із Німеччини на тунелепрохідницький комплекс була встановлена нова планшайба діаметром понад 6 метрів, і вагою майже 60 тонн. Ця планшайба розроблена для проходки різного типу ґрунтів.

Віталій Кличко наголосив, що за місяць комплекс буде проходити близько 200 метрів під землею. І приблизно за шість місяців прокладе тунель у напрямку станції «Сирець» – довжиною в 1300 метрів. Також паралельно триває виготовлення огороджуючих конструкцій методом «стіна в ґрунті», що стануть основою тунелю.

«Триває і процес бетонування майбутніх стін перегону між станціями «Мостицька» та «Проспект Правди». Спочатку там вирили величезні котловани, де пролягатимуть колії метрополітену. Тунель на цій ділянці буде двоярусним, на відміну від усіх інших станцій київського метро. Така конструкція пов’язана із особливостями інфраструктури району, – повідомив мер. – Щодо термінів побудови станцій – представники «Київметробуду» запевнили, що у повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар ми відкрили».

Віталій Кличко нагадав, що нові станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів на добу. Довжина ділянки метро між цими двома станціями становитиме 3,7 кілометри.

Метро на Виноградар: Роботи тривають

Друзі! Сьогодні ми запустили в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець». Довжина комплексу – 96 метрів. Це на нього в середині серпня, за участі фахівців з Німеччини, встановили нову планшайбу діаметром понад 6 метрів і вагою майже 60 тонн. Ця планшайба розроблена для проходки різного типу грунтів.За місяць комплекс проходитиме близько 200 метрів під землею. І приблизно за шість місяців прокладе тунель у напрямку станції «Сирець» – довжиною в 1300 метрів. Представники «Київметробуду» запевнили мене, що у повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар ми відкрили.

Опубликовано Віталій Кличко Среда, 2 сентября 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest