Четвер, 30 Травня, 2024
Новини

Дніпро для киян чи тільки для мажорів? – Фірсов навідався глянути, як живе київська еліта у Конча-Заспі. Відео

85% берегів Дніпра не доступні для киян.

Кандидат у мери Києва, Єгор Фірсов навідався глянути, як живе київська еліта у Конча-Заспі: великі будинки, велетенські паркани, ще більші яхти та повне ігнорування законів.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє Екологічна Альтернатива.

“85% берегів Дніпра не доступні для киян. Поліція розслідує майже 90 кримінальних проваджень щодо незаконних забудов на берегах Дніпра, але жодне з них і досі не було передане до суду”, – йдеться у дописі до відео.

Муніципальний аудит, який провели у 2019, виявив збитків через незаконну забудову Дніпра майже на 100 млн гривень.

“Майже усі свої домівки так звана еліта звела, ігноруючи Закон. Побудувавши величезні паркани з колючими дротами, вони перекрили доступ громадян до води. Це суперечить Закону про забезпечення вільного доступу громадян до узбережжя водойм, який ще рік тому підписав Президент Зеленський. За додержанням цих норм має слідкувати муніципалітет. Більше того, столичне комунальне підприємство Плесо навіть може демонтувати ці паркани. Проте влада не чіпає мешканців елітної Конча-Заспи, їм можна порушувати Закон”, – зазначив Фірсов

ДНІПРО ДЛЯ КИЯН ЧИ ТІЛЬКИ ДЛЯ МАЖОРІВ?

ДНІПРО ДЛЯ КИЯН ЧИ ТІЛЬКИ ДЛЯ МАЖОРІВ?85% берегів Дніпра не доступні для киян. Поліція розслідує майже 90 кримінальних проваджень щодо незаконних забудов на берегах Дніпра, але жодне з них і досі не було передане до суду. Муніципальний аудит, який провели у 2019, виявив збитків через незаконну забудову Дніпра майже на 100 млн гривень.Єгор Фірсов навідався глянути, як живе київська еліта у Конча-Заспі: великі будинки, велетенські паркани, ще більші яхти та повне ігнорування законів.Майже усі свої домівки так звана еліта звела, ігноруючи Закон. Побудувавши величезні паркани з колючими дротами, вони перекрили доступ громадян до води. Це суперечить Закону про забезпечення вільного доступу громадян до узбережжя водойм, який ще рік тому підписав Президент Зеленський.За додержанням цих норм має слідкувати муніципалітет. Більше того, столичне комунальне підприємство Плесо навіть може демонтувати ці паркани. Проте влада не чіпає мешканців елітної Конча-Заспи, їм можна порушувати Закон.А ще власники усіх цих територій сплачують мізерні податки на землю.Ми йдемо у Київраду, щоб виправити цю несправедливість:1. Усі паркани, які обмежують вільний доступ до води мають бути демонтовані.2. Ми змусимо власників елітних маєтків сплачувати адекватний податок на землю.Долучайтеся до нас, Київ – для киян, а не тільки для обраних.

Опубликовано Екологічна Альтернатива Среда, 2 сентября 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest