На Південному мості занесло вантажівку. Відео

Сьогодні, близько 6-ї ранку, на Південному мості занесло вантажівку.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

“Зі слів водія, не впорався з кермуванням за погіршених дорожніх умов. Під час заносу вантажівка MAN “склалася”, а результатом цього стало заблоковане кермо та пробитий паливний бак. А ще — незручності для інших учасників руху у вигляді двох заблокованих смуг для руху”, – йдеться у повідомленні.

Подолати наслідки та звільнити міст допомогли патрульні відділу безпеки дорожнього руху та комунальники. Прибрати вантажівку вдалося за 40 хвилин.

Сьогодні, близько 6-ї ранку, на Південному мості занесло вантажівку. Зі слів водія, не впорався з кермуванням за погіршених дорожніх умов.Під час заносу вантажівка MAN "склалася", а результатом цього стало заблоковане кермо та пробитий паливний бак. А ще — незручності для інших учасників руху у вигляді двох заблокованих смуг для руху. Подолати наслідки та звільнити міст допомогли патрульні відділу безпеки дорожнього руху та комунальники. Прибрати вантажівку вдалося за 40 хвилин.Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol#Kyivpatrol

Опубликовано Патрульна поліція Києва Пятница, 15 января 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest