Понеділок, 27 Листопада, 2023
НовиниНовини партнерів

Курси вивчення іспанської мови для комфортнішого перебування біженця в Іспанії

Уроки іспанської мови в Іспанії від TUPROFE DE ESPAÑOL.

Вимушений переїзд в Іспанію, пов’язаний з воєнними діями на території України, – стрес для кожного. А незнання мови значно ускладнює перебування тут. Важко порозумітися у магазині, кафе, лікарні, а знайти підробіток для підтримки свого фінансового становища – ще складніше завдання. Проте все це можна виправити, якщо розпочати уроки іспанської мови в Іспанії від TUPROFE DE ESPAÑOL. Головна їх перевага – у можливості навчатися у будь-якому місці, адже курси доступні в онлайн-режимі.

Хто може вивчати іспанську з TUPROFE DE ESPAÑOL

Переїхавши з Києва до Іспанії, де інтерактивний курс іспанської мови був доступним й онлайн, й офлайн, школа вибрала основним своїм напрямом допомогу саме українським біженцям. Розуміючи, як нелегко у чужій країні, викладачі у зручній формі допоможуть підтягнути рівень чи розпочати вивчення повністю з нуля.

Заняття актуальні для:

  1. дітей та школярів, особливо якщо вони відвідують іспанський дитячий садок чи школу
  2. студентів
  3. жінок та чоловіків, які потенційно шукають роботу чи потребують спілкування з іспанцями
  4. пенсіонерів, для яких важливо знати іспанську мову, щоб мати можливість купувати продукти, записуватись до лікаря чи з будь-якої іншої потреби.

Курси підходять і для компаній, які перевели своїх працівників в Іспанію чи почали співпрацю з тутешнім бізнесом.

Репетитор з іспанської мови онлайн пояснює матеріал, використовуючи українську. І це дуже зручно для тих, хто зовсім не знає іспанської мови.

Як відбуваються заняття

Вивчення іспанської мови у TUPROFE DE ESPAÑOL можливе кількома варіантами. Є платні уроки та безплатний курс для біженців, у яких виникли фінансові труднощі. Навчання ведеться у невеликих групах, обов’язково відбувається спілкування з носіями іспанської мови, оскільки важливо відчути, як вона звучить, перейняти її особливості.  Можливі також й індивідуальні заняття, на яких репетитор працює лише з однією людиною.

Для доступу до онлайн-платформи, де розміщений спеціально розроблений курс, потрібна реєстрація. Після її завершення можна у будь-який час вивчати іспанську, адже уроки не мають часових обмежень. Продовження навчання можливе навіть після повернення в Україну. Іспанська входить в п’ятірку найрозповсюдженіших мов у світі, тому її знання стане ще одною шансом подорожувати, знайти цікаву роботу чи, якщо є охота, переїхати в одну з країн, де нею розмовляють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest