В оновленому сквері Оболонського району висадять сливи та ліквідамбри

У сквері, розташованому між житловими будинками №3, 3-А, на вул. Зої Гайдай та житловим будинком № 2-А на вул. Богатирській в Оболонському районі триває капітальний ремонт. Статус скверу дана земельна ділянка площею 0,9 га отримала відповідно до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 497/6548.

Про це повідомляє сайт: vechirniy.kyiv.ua

“Продовжуємо створювати комфортні сквери біля житлових будинків. Все за стандартами: останні штрихи у влаштуванні доріжок із ФЕМ , встановлені сучасні лави та урни, збудована поливо-зрошувальна система. І звісно, озеленення”, – прокоментував .в.о. гендиректора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Завершується влаштування доріжок із ФЕМ, загальна площа яких складе 1100 кв. м, встановлено 8 паркових лав, біля яких згодом з’являться нові урни для сміття. В оновленому сквері буде сучасний гімнастичний майданчик.

Зараз у сквері висаджують платани та ясени. Згодом будуть ще сливи Пісарді та ліквідамбри. Загалом майже 50 дерев. Сквер також прикрашатимуть живопліт із бирючини та ранньовесняні квіти. Площа оновленого газону складатиме 0,5 га.

Територія скверу розбита на 7 зон поливу. Для будівництва поливо-зрошувальної системи прокладено 1,5 км трубопроводів та буде встановлено 156 форсунок.

Наступного року планують продовжити ремонт, зокрема, будуть встановлені дитячий майданчик та майданчик для занять ворк-аутом.

Нагадаємо, новий сквер створять у Голосіївському районі столиці

Марія Катаєва, фото КО Київзеленбуд, Олексій Король

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest