Понеділок, 10 Червня, 2024
Новини

Микитась розповів, як давав гроші “Слугам народу” на вибори в Києві

Також про те, що партія Зеленського отримувала гроші з будівництва Подільського моста.

Колишній директор будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась давав гроші партії «Слуга Народу» на виборчу кампанію в Києві. Про це стало відомо з інтерв’ю Микитася виданню «Цензор.Нет».

За словами підприємця, у 2019 році його заступник В’ячеслав Мамриш запропонував надати підтримку «слугам» взамін на політичне «кришування» інтересів компанії.

«З квітня 2019 року Мармиш без мого відома почав контактувати з різними людьми, мабуть, вже тоді задумав пограбування компанії. Він звів мене з Андрієм Холодовим, який зараз народний депутат «Слуги народу». Через Холодова Мармишу пообіцяли підтримку в ОП. І Мармиш втягнув мене в фінансування виборчої кампанії «слуг» в Києві» — розповів Микитась.

Після цього партія Зеленського отримала від Микитася щонайменше 2 мільйони доларів. 

«За моїм рішенням Мармиш передав Холодову гроші, всього було передано від мене 2 мільйони доларів… Холодов відповідав за половину (п’ять) округів СН в Києві, на його прохання я передав всі білборди «Укрбуду» для виборчої кампанії Холодова. Холодов говорив, що у нього 25 депутатів, свій депутатський корпус, плюс він хвалився, що вони куми з Медведчуком» — розповів Микитась.

Також екс-директор «Укрбуду» розповів, що виборчу кампанію СН фінансував не лише він, а й компанії підприємця Дениса Комарницького. З його слів це начебто були гроші, які виділялись на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

«Можу сказати, що всі гроші, все, що фінансувалося у «Слуг Народу» від штабу Комарницького — все йшло з Подільського моста. Жодних інших прибутків у Комарницького не було… З кінця 2019 року по сьогоднішній день «Екобудтрейд» (компанія, що будує міст – ред.) по Подільському мосту отримала 2,8 мільярда гривень. На неї постійно йшло фінансування, гроші виділялися на це. Якщо подивимося гроші тільки за 2020 рік — Китай за них три мости б побудував» — розповів Микитась.

Джерело – КиївMedia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest