У центрі столиці журналістка впала з електросамоката через відмову гальм, отримав згодом купон на 200 грн

Інцидент із дівчиною стався біля Маріїнського парку. Вона була на електросамокаті від компанії Bolt.

Про інцидент, що стався із його подругою, розповів у facebook киянин Владислав Гребельник.

Він розповів, що його подруга – журналістка Аліна Поліщук – їхала додому з Верховної ради, де вона працює. Для цього вирішила скористатись електросамокатом сервісу Bolt. Однак в якийсь момент у самокату відмовили гальма.

“Прямо під час з’їзду з невеличкого пагорбу, неподалік Маріїнського парку. Їй довелось стрибати на ходу, щоб не втрапити під машину. Якщо ви думаєте, що це перший такий випадок — помиляєтесь. Коли вона приїхала до лікарні, у неї спитали, що ж таке сталося. І як тільки вона почала говорити про самокат, лікар перебив і вставив 4 букви — BOLT? — І після кивка Аліси медик додала — “До нас 3-4 людей щодня з цих самокатів приїжджає…”, – розповів історію киянин.

Заявив також, що сам Bolt начебто в юридичній інформації повністю відмовляється від своїх самокатів, не несе відповідальності за їх обслуговування тощо.

“І це дає їм можливість зберегти себе по закону, а у нас тільки і залишається, що жарити їх новинами у Facebook… Такі речі як розповсюдження проблеми дуже і дуже гарно працює. Та відбиває бажання у потенційних клієнтів орендувати продукцію цієї компанії“, – написав Владислав.

Додав, що компанія Bolt відшкодувала певну суму – дала потерпілій купон на 200 гривень для поїздок в таксі цієї ж служби.

У коментарях київська студентка поділилась своєю історією, що у неї була аналогічна ситуація на цьому ж спуску. Компанія врешті відшкодувала дівчині 500 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest