Понеділок, 19 Лютого, 2024
Новини

Київрада присвоїла назви двом вулицям та трьом скверам

У Києві зокрема з’являться вулиці Авіаконструктора Петра Балабуєва і Лідії Пономаренко.

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання більшість депутатів підтримали рішення щодо назви деяких вулиць та скверів столиці.

Зокрема в Деснянському районі з’явиться вулиця, названа на честь Лідії Пономаренко – української геодезистки, києвознавці та дослідниці топонімії Києва. А у Святошинському районі – вулиця Авіаконструктора Петра Балабуєва – українського авіаконструктора, Героя України.

Окрім цього, дали назву й безіменному скверу в Деснянському районі, що на території між будинками на проспекті Володимира Маяковського, 15-б та вулиці Оноре де Бальзака, 14. Відтепер ця зелена зона названа на честь В’ячеслава Веремія –  українського журналіста, Героя Небесної сотні, посмертно удостоєного звання Герой України.

Рішення Київради скверу на Повітрофлотському проспекті, 11-13, що в Солом’янському районі, присвоєно ім’я Максима Шаповала – Героя України (посмертно), розвідника, генерал-майора Збройних сил України (посмертно), який загинув внаслідок терористичного акту.

Водночас сквер на Володимирському проїзді (між вулицями Михайлівською та Малою Житомирською) у Шевченківському районі носитиме ім’я Миколи Макаренка – українського археолога та мистецтвознавця, жертви сталінського режиму.

Фото – Наталія Азаркіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest